Voorlopige teamindeling junioren seizoen 2021/2022

  ST= Samengesteld Team. 

** De voorlopige teamindeling is tot stand gekomen na overleg met de trainers en leidersvan    het afgelopen seizoen van beide verenigingen.    
** Het schema van de trainingsdagen, -tijden en -velden is nog niet gereedDit volgt binnen enkele weken.    
** Deze teamindeling is een voorlopige indeling en kan nog wijzigingen ondergaan. 
** De jeugdcommissies stellen de teamindeling voor de najaarscompetities en -reeksen definitief vast  circa ‚1 week voor aanvang van de eerste fase van de reeksen. Dit zal in de tweede week van september zijn.    
**Heeft u vragen of opmerkingen over de teamindeling. Of wilt u zich aanmelden als vrijwilliger neem dan met:

Arie Wilschut 

email  :   a_wilschut@planet.nl

tel .06 - 52 36 49 00
De jeugdcommissies             
          
 
JO18 3e klasse - reeks
  
1  Jarne Kooijmans 
2  Nils Mulder 
3  Marijn Pals 
4  Max Wijne 
5  Tibor Havermans 
6  Joep Meeder 
7  Boris Stoop 
8  Tom Polak (k) 
9  Sjors Pals 
10  Tim van Dongen 
11  Moreno Destercq 
12  Lars Kooijmans 
13  Stijn van der Heijden 
14  Jones Merks 
15  Lloyd Kuiper 
16  Sam Heijkoop 
   
Trainer: Edwin Polak / Akcer Heijkoop
Leider:  Edwin Polak / Akcer Heijkoop / Erik Kuiper
   
JO15JM 3e klasse  - reeks
   
1  Lenny de Leeuw 
2  Pleun van der Heijden 
3  Renzo Rademakers 
4  Rick Romme 
5  Thijs Lucas 
6  Pepijn Meeuwissen 
7  Roel van Seben 
8  Oscar de Groot 
9  Declan Sebus 
10  Ingmar Mulder 
11  Sam Wijma 
12  Rik Beljaars 
13  Michel Vlachos 
14  Finn van Mechelen 
15  Damian Frijters 
   
   
Trainer: Ton Schoones / Ron van der Heiden
Leider:  Ron van der Heiden / 
   
JO13 4e klasse  - 1e fase - reeks
   
1  Jesse Gerkema 
2  Jason van Noorloos 
3  Ali Abo Shabb 
4  Bram Nibbelke 
5  Oscar Pals (k) 
6  Lukas Wijma 
7  Christ van Beek 
8  Sven Koreman 
9  Vince Mosmans 
10  Marvin Koreman 
11  Kian van Gils 
12  Tom Verhoek 
13  Dim Crezee 
14  Luca de Bruin 
15  Milan van der Stelt 
16  Lars Beek 
   
   
Trainer: Niels van der Stelt / Ron Koreman /
  Thieme van Oosterhout
Leider:  Niels van der Stelt / Ron Koreman
   
JO12 3e klasse  - 1e fase - reeks
    
1  Mohamad Abo Shabb 
2  Rik Dekkers 
3  Ticho van den Eijnde 
4  Sijmen Hop 
5  Michael Roubos 
6  Noah Migliardi 
7  Keshav Mahabier 
8  Bruce Timmermans 
9  Guus van den Heuvel 
10  Walter Wellens 
   
Trainer: Peter Wevers/Jeffrey van der Veeke/Yves Erkens
Leider:   
   
JO10 3e klasse  - 1e fase - reeks
   
1  Vaughn Hunter 
2  Zavi Eichholtz 
3  Jasper Koning 
4  Max Nagtzaam 
5  Noud Salet 
6  DJ Hoogeveen 
7  Seb Wienhoven 
8  Joshane Boasman 
  
   
Trainer:   
Leider:   
   
JO9-2JM 4e klasse - 1e fase - reeks
   
1  Yara Evegaars 
2  Brian Velthuis 
3  Marwan Falioune 
4  Jip Hogenes 
5  Quinten van Esveld 
6  Senn van Gils 
7  Bram Kapitein 
8  Vigo van Leijsen 
9  Sverre Polak 

   
Trainer:   
Leider:   
   
JO16 3e klasse - reeks
   
1  Vishnu Shil 
2  Dave Lubbers 
3  Tim Hoevenaar 
4  Rico Leemput 
5  Tigo Suiker 
6  Max Butters Ruben 
7  Olivier Borg 
8  Bas Schuurmans (k) 
9  Niek van der Plas 
10  Robin van der Stelt 
11  Levy de Bruin 
12  Lars Sulkers 
13  Pim Deijkers 
14  Jamie Goulbourne 
15  Ruben Gerkema 
16  Tom van der Made 
   
Trainer: Bruce Butters Ruben / Milton Nollen / Remco vd Plas
Leider:  Bruce Butters Ruben / Remco van der Plas
   
JO14 3e klasse  - reeks
   
1  Noah Groeneveld 
2  Nicky Deltrap 
3  Luuk Frijters 
4  Rick Kramer 
5  Jordy Kramer (k) 
6   Jason de Bruin 
7  Sjors Wintermans 
8  Bram Lucas 
9  Fedde van Mechelen 
10  Dylan Rijnders 
11  Stijn Wijma 
12  Aaron Silvius 
13  Kevin Bollaart 
14  Brandon Frijters 
   
Trainer: Björn Frijters / Edwin van Mechelen
Leider:  Björn Frijters / Edwin van Mechelen
   
MO13 2e klasse - reeks
   
1  Mia Kooijman 
2  Floortje Pals 
3  Rosalie Kooijmans 
4  Chelsea Kooremans 
5   Laura Veldhuis 
6  Maureen de Bodt 
7  Danique Soeters 
8  Rinke Rademakers 
9  Nika Kloens 
10  Floor Wijne 
11  Cato de Groot 
12  Bo van Leest 
13  Zoey van  Bavel
14  Vienna Kooremans 
15  Fay van der Ree 
16  Anouk van't Geloof 
17  Tess Stoop 
   
Trainer: Famke van Dis / Fay Bossers / Giovanni Keulemans
Leider:  Erik Kooijmans / Roland van Leest
   
JO11 3e klasse  - 1e fase - reeks
   
1  Ali Mandalawi 
2  Sem van der Kooij 
3  Loek van Vugt 
4  Baz de Mooij 
5  Sijf Lips 
6  Hamza Regui 
7  Jeon Tahal 
8  Sep Zwart 
9  Sem de Jong 
10  Luke Silvius 
   
Trainer: Dick Silvius / Peter van Leijsen
Leider:  Dick Silvius
   
JO9-1 3e klasse  - 1e fase - reeks
   
1  Liam Geerts 
2  Alexander de Ruiter 
3  Lucas Aroca 
4  Arne de Bodt 
5  Sherayno Rigters 
6  Sven Ackermans 
7  Vince Ackermans 
8  Aidan van Eijk 
  
Trainer: Raymond Ackermans / Mike van Eijk /Jaap Geerts
Leider:  Raymond Ackermans / Mike van Eijk /Jaap Geerts
   
JO7-1JM  1e klasse  - 1e fase - reeks
   
1  Lieve Hop 
2  Vive Konings 
3  Oliver Durski 
4  Raf Zwart 
5  Davinio Hagen 
6  Cyprian Zajaczkowska 
7  Kayden Jones 
8  Vinz van Gurp 
9  Jason Geerts 
10  Kylian Terveld 
   
Trainer: Joey Konings / Jaap Geerts
Leider:  Joey Konings / Jaap Geerts
   

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!